WinZápočet

Problémy s instalací, aktualizací a užíváním programu.

K této chybě může dojít v případě nekorektního ukončení programu (např. zaseknutí počítače a následné násilné vypnutí).

Náprava je velmi jednoduchá. Stáhněte si tyto dva soubory kontrola.dbf a kontrola.cdx, uložte je do složky ve které máte program WinZápočet nainstalovaný a přepište původní soubory.

on neděle červen 14 by Petr Janda
Pomohl Vám tento článek?

savdghas dgasdfghasdfgasfdgas

on čtvrtek květen 28 by Petr Janda
Pomohl Vám tento článek?

Při objednání programu je nutno zvolit ze tří možností.

Základní cena programu je 900 Kč a tato cena platí pro nového uživatele, který nevlastní žádnou předchozí verzi programu WinZápočet. Program můžete nainstalovat a užívat na jednom počítači. (Pokud budete potřebovat program pro více uživatelů na více počítačích, je nutno přikoupit licence. Cena licence je 650 Kč za každý počítač, na který program nainstalujete.)

Pokud jste již uživatelem jakékoliv předchozí verze programu WinZápočet, můžete novou verzi získat za sníženou cenu aktualizace 650 Kč za každou instalaci. Pokud tedy užíváte program např. na třech počítačích je nutno koupit 3x aktualizaci.

Jste uživatelem poslední aktuální verze a pouze byste potřebovali rozšířit instalace na další počítače. Cena je 650 Kč za každou instalaci.

Samozřejmě lze různě kombinovat uvedené možnosti. Např. jste uživatelem jedné licence a chtěli byste provést aktualizaci na nejnovější verzi a zároveň užívat program na dalších dvou počítačích. Objednáte tedy 1x aktualizaci a 2x licenci. Výsledná cena bude 1950 Kč.

Objednávku můžete velmi rychle provést z objednávkového formuláře, který Vás provede kompletním procesem a vypočítá výslednou cenu.

on sobota červen 06 by Petr Janda
Pomohl Vám tento článek?